Forum > Alte metode de promovare >

Soft inscriere gratuita in 256 directoare web gratuite

răspunde
28 decembrie 2009, 14:34:18
Marian s.
mesaje: 2
Virtual Design Submitter 1.9BETA este o aplicatie semi-automata de promovare a site-urilor web.Va puteti face publicitate gratuita prin inscrierea siteului in directoare web gratuite.Aplicatie gratuita ce va permite inscrierea semi-automata a siteului dvs in 256 de directoare romanesti gratuite

<a href="http://www.vdmedia.biz/download/SetupVDSubmitter1.9Beta.exe" title="Descarca Virtual Design Submitter">Descarca</a>
28 decembrie 2009, 22:51:31
alecs
mesaje: 155
M-am uitat putin peste pagina softului (http://www.vdmedia.biz/Virtual-Design-Submitter-1-9Beta-inscriere-site-in-256-directoare-gratuit_69.html).

Cred ca ar fi ok sa fie si cateva screenshot-uri deoarece tot textul de acolo este scris clar si exclusiv pentru crawleri. In afara de faptul ca e inscriere semi-automata alta informatie nu am putut deduce. Eventual se poate face si un mic screencast cu un exemplu de folosire.

Si ca idee, as prefera sa se scrie ceva cat de cat personal pe forum. Nu ma intereseaza daca este promovare proprie sau nu, dar un text copy-paste si un link nu imi dau o impresie prea buna in acest moment.
11 februarie 2010, 2:06:51
Adrian Paun
mesaje: 2
Ca orice persoana ce doreste sa isi promoveze "afacerea" pe net, toata lumea apeleaza la partea ce contine cel mai mult "spam" ca sa ii spun asa.

1. Contul Marian s. nu cred ca va mai posta vreodata pe aici.
2. Nici macar nu sa sinchisit sa isi scrie corect link-ul folosind cod html pentru postare in forum.
3. Descrierea aplicatiei de forma:

“Pisicile aristocrate sunt niste pisici aristocrate care se trag din parinti aristocrati, dar sunt tot pisici. Doar ca le spune pisici aristocrate din cauza originii lor aristocrate in comparatie cu celelalte pisici.”
3 mai 2010, 17:12:21
Sorin Cerchez
mesaje: 4
Programelul e bunisor, zic asta pentru ca se poate si mai bine, problema e alta, lumea rea dom'le!! Internauti mai ai dreqului ca romani nu am vazut. Ma uitam la cele doua comentarii, mai mult decat tipice pentru menatalitate romanului, in doua cuvinte: Prost si al Dracului!
Sper ca nu ma luati in serios, totul a fost un pamflet, asa ca trebuie tratat ca atare!
15 aprilie 2011, 17:54:03
corint1
mesaje: 2
o mare teapa ... am cumparat ceva similar ... tot ceva de genul "semi-automat"... dupa ce am pierdut 3 zile sa completez tot felul de formulare am fost inscris in 0 ( zero) directoare ... o mare tzeapa !!!!
27 aprilie 2011, 12:39:32
topvideoro
mesaje: 1
inscrierea manuala este cea mai buna metoda, asta e clar. legat de acest mic 'program', nu am niciun cuvant de lauda.ca orice roman, recunosc ca am fost tentat sa incerc si asa ceva numai sa scap de plictisitoarele 20 de minute zilnice in care trebuia sa mai completez cateva formulare pe ici pe colo, dar intr-un final le-am declarat 20 de minute de aur.
29 aprilie 2011, 19:24:35
Nidelea Cristian
mesaje: 1
Asa este
20 mai 2011, 9:27:26
Tomarom
mesaje: 1
iMacros si Google Chrome sunt perfecte se pot edita si salva sub alt nume deci multiplicare(recomandat pentru anunturi si ....), reduci kilometri la maus, cu stima.
3 ianuarie 2012, 15:11:10
danatur
mesaje: 2
Am avut si eu intentia de a cumpara un astfel de program, dar acum, ca v-am citit comentariile, m-am razgandit. Cred ca ce e facut cu mana ta e mai trainic.
6 ianuarie 2012, 17:38:11
Mifotea
mesaje: 2
Se ia o lista de directoare facuta de tine, si se inscrie siteul in15- 20 pe zi manual. Astfel nu vei avea de suferit de pe urma programului care iti face treaba dar nu o face bine..... Inscrierea manuala este mama promovarii.....inscriind in zeci de directoare nu iti urca siteul daca nu il optimizezi putin, si tine minte continutul propiu este stalpul de sprijin al unui site. Ai continut propriu esti apreciat.
răspunde